درباره محل برگزاری رویداد

جزیره زیبای کیش

جزیره کیش با مساحتی حدود 91 کیلومتر مربع در محدوده شمالی خلیج فارس با برخورداری از آب و هوای مطلوب در 8 ماه از سال، دسترسی به آب راه های آزاد جهانی، ورود اتباع خارجی بدون اخذ روادید، موقعیت استراتژیک و نزدیکی به منطقه نفت خیز عسلویه، دارا بودن خط هوایی مستقل و خطوط کشتیرانی با امکان حمل خودرو، دسترسی و نزدیکی به بنادر و شهرهای بین المللی منطقه همچون دبی، شارجه، منامه و دوحه توانسته است موقعیتی ممتاز از حیث گردشگری و تجاری در میان مناطق آزاد کشور کسب نماید.

وجود سالن نمایشگاه با استاندارهای بین المللی به مساحت 21000 متر مربع با کلیه امکانات در مجاورت فرودگاه بین المللی کیش و همچنین مرکز همایش های بین المللی با در اختیار داشتن سالن های چند منظوره همراه با امکانات جانبی و کاملا مجهز در فضایی و به وسعت 13000 متر مربع، حمل و نقل مناسب درون شهری، هتل های متعدد با امکانات اقامتی و رفاهی مناسب، فاصله کوتاه بین محل های اقامتی و مرکز نمایشگاه بین المللی و محل برگزاری همایش ها و نشست های تخصصی، تعدد پروازهای روزانه از تهران و سایر شهرهای کشور و در نهایت برخورداری از محیطی آرام و دور از دغدغه های روزانه از جمله مزایایی است که جزیره کیش را هر ساله میزبان چندین نمایشگاه تخصصی در سطح بین المللی کرده است.

درباره مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی

مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش در سه سالن به مساحت 21000 متر مربع در مجاورت فرودگاه بین‌المللی کیش وافع شده است. از این مکان برای برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ و برگزاری چند نمایشگاه همزمان استفاده می‌گردد. مکان دیگری که برای برگزاری نمایشگاه‌های کوچک استفاده می‌شود سالن تالار شهر می‌باشد که در مرکز شهر واقع گردیده است. مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش هرساله میزبان چندین نمایشگاه تخصصی در سطح ملی و بین‌المللی می‌باشد.